Dom

Shanghai Haosteel Co., Limited

Chiny Shanghai Haosteel Co., Limited Certyfikaty
Chiny Shanghai Haosteel Co., Limited Certyfikaty
Dobra jakość, szybka dostawa, firma Haosteel dostarcza rury wymienników ciepła od wielu lat, naprawdę doceniamy wasze wsparcie!

—— Massimiliano Rossi

Haosteel jest naprawdę profesjonalnym dostawcą, zawsze udziela nam porad technicznych i dostarcza dobrej jakości rury w bardzo konkurencyjnej cenie!

—— Thomas Hoover

Im Online Czat teraz

Shanghai Haosteel Co., Limited

1 2 3 4 5
Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited
Płyta ze stali nierdzewnej rury ze stali nierdzewnej Drutu ze stali nierdzewnej cewka ze stali nierdzewnej
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : HAOSTEEL
Ilość pracowników : 200~300
pc Export : 80% - 90%

Haosteel jest typowym przedsięwzięciem wynikającym z reformy i otwarcia Chin, bo właśnie 23 grudnia 1978 r., Dzień po zamknięciu "Trzeciej sesji plenarnej CPC Jedenastego Komitetu Centralnego", Haosteel miał pierwszy stos wbity w ziemię obok rzeka Jangcy na wschód od Szanghaju w Chinach. Po ponad 30 latach rozwoju, Haosteel stał się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm ze stali nierdzewnej o najwyższym poziomie modernizacji w Chinach. Do końca 2017 r. Haosteel zatrudniał 310 pracowników na całym świecie.

Firma Haosteel, której głównym przedmiotem działalności jest stal nierdzewna, wytwarza wysokiej jakości produkty ze stali nierdzewnej o wysokich technologiach i wysokiej wartości dodanej, a także wspiera cztery główne kategorie produktów, a mianowicie pręty ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, płyty ze stali nierdzewnej, druty ze stali nierdzewnej, obecnie węgiel Stal, stal stopowa, aluminium i Cooper są również w naszym asortymencie. Haosteel podejmuje obowiązki poświęcenia się dostarczaniu wartościowych produktów i usług, wszyscy klienci mogą korzystać z kompleksowej usługi z Haosteel.

Dzięki naszej światowej sieci marketingowej, te produkty premium nie tylko zaspokajają popyt na rynku krajowym, ale są również eksportowane do Azji, Afryki, Europy i Ameryki, szeroko stosowane w branżach takich jak motoryzacja, sprzęt gospodarstwa domowego, petrochemia, maszyny, energia, transport , metaloplastyka, aeronautyka i astronautyka, energia jądrowa i instrumenty elektroniczne. Jego udział w rynku wynosi około 20% w rynku krajowym i 80% w rynku międzynarodowym.

Patrząc w przyszłość, wszyscy pracownicy firmy Haosteel podejmą odpowiedzialność za dostarczanie naszym klientom wartościowych produktów i usług z nowatorskimi możliwościami produkcji stali nierdzewnej, z niecierpliwością oczekując na współpracę z klientami w celu wspólnego rozwoju i uświadomić sobie wspólny blask.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Haosteel Co., Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Carl

Tel: +8615214384812

Faks: 86-021-51862951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)