Dom

Shanghai Haosteel Co., Limited Wycieczka po fabryce

Chiny Shanghai Haosteel Co., Limited Certyfikaty
Chiny Shanghai Haosteel Co., Limited Certyfikaty
Dobra jakość, szybka dostawa, firma Haosteel dostarcza rury wymienników ciepła od wielu lat, naprawdę doceniamy wasze wsparcie!

—— Massimiliano Rossi

Haosteel jest naprawdę profesjonalnym dostawcą, zawsze udziela nam porad technicznych i dostarcza dobrej jakości rury w bardzo konkurencyjnej cenie!

—— Thomas Hoover

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  MŁYN RURY HAOSTEEL:

  MŁYN RURY HAOSTEEL:

  HAOSTEEL BAR & ROD MILL:

  PRZEWÓD DRUTU I LINY HAOSTEEL:

  CEWKA HACZYKOWA I PASEK:

  TABLICA I TALERZE HAOSTEEL:

 • OEM / ODM
  Akceptujemy zamówienia OEM i ODM. Dostosowane logo jest dopuszczalne.

 • R & D
  Centrum badawczo-rozwojowe znajduje się w głównej siedzibie Szanghaju. Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje powierzchnię 273,00 metrów kwadratowych. Właściwe centrum badawczo-rozwojowe wyposażone jest w ponad 800 metrów kwadratowych stanowisk badawczo-rozwojowych i badawczych, w tym 200 m2 w badaniach i 400 m2 w warsztatach próbnych. W celu zapewnienia możliwości badawczych i rozwojowych, firma zainwestowała dużo w zakup badań i rozwoju, testów, sprzętu do próbnej produkcji i uzyskała certyfikację laboratoriów międzynarodowych instytucji takich jak TUV, 3A.

  Centrum badawczo-rozwojowe posiada niezależne laboratorium chemiczne, salę mechanicznej wydajności i pomieszczenie do analizy spektralnej. Może być stosowany do badań inżynieryjnych i testowania. Główne wyposażenie obejmuje sterowaną mikrokomputerem elektro-hydrauliczną serwo uniwersalną maszynę do testowania, spektrometr bezpośredniego odczytu Spike i próbkę metalograficzną. Maszyna do polerowania, maszyna do testowania dymu, linia produkcyjna vortexów, automatyczna mikroprocesorowa mikroprocesorowa głowica rewolwerowa, przenośny miernik chropowatości i inny profesjonalny sprzęt do badań naukowych, może przeprowadzić rozciąganie produktu, zginanie, rozjaśnianie, test spłaszczania, testowanie materiałów Vickersa Wartość twardości i uczulenie obróbka materiałów niskowęglowych stworzyła dobrą podstawę do rozwoju, badań i rozwoju nowych produktów ze stali nierdzewnej.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Haosteel Co., Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Carl

Tel: +8615214384812

Faks: 86-021-51862951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)