| Produkt | 304 316 316L inox rury kwadratowe / prostokątne spawana rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produktu | Chiny Producent stali węglowej na olej i wodę rury o dużej średnicy cena stali niskowęglowej |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | 10 # -45 #, 16Mn, API J55-API P110, Q195-Q345, 10 #, 20 #, 16Mn, API J55, API K55, API L80, Q195, Q2 |
| Grubość | 0,5-20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |
| Produkt | 410 Rury bez szwu ze stali nierdzewnej Dostawca rur bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 347 Rury bez szwu ze stali nierdzewnej Dostawca rur bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły kwadratowy prostokąt |
| Produkt | Kątownik ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Materiał | 301, 304, 304L, 309S, 321, 316, 316L |
| Powierzchnia | Marynowany, czarny, jasny, polerowany, śrutowany itp |
| Rodzaj | Okrągłe, kwadratowe, sześciokątne, płaskie, kątowe |
| Produkt | 20 #45 #35 # Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 20CrMo 30CrMo 40CrMo rura konstrukcyjna ze stali węglowej |
|---|---|
| Standard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Stopień | 20# 45# 35# Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 20CrMo 30CrMo 40CrMo Q195-Q345 |
| Grubość | 0,5 - 20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |
| Stock | Stock |
|---|---|
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 / A240M-14 |
| Stopień | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Tolerancja | ASTM A480 / A480M-14 |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 1.4301 |
|---|---|
| Standard | EN 10088-2: 2014 |
| Stopień | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |