NaszPłyta ze stali nierdzewnej 304jest produkowany zgodnie ze standardami ASTM A240 i charakteryzuje się gładką powierzchniąWykończenie powierzchni 2Bnadaje się do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych i budowlanych. Dostępna w grubościach od 0,3 mm do 100 mm i standardowych wymiarach 1219 mm x 2438 mm (4 stopy x 8 stóp), ta austenityczna płyta ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą odporność na korozję, odkształcalność i spawalność.
| Stopień | 304 (UNS S30400) |
| Standard | ASTM A240, AISI, JIS G4304, EN 10088-2 |
| Grubość | 0,3 mm - 100 mm |
| Szerokość | 1000 mm / 1219 mm / 1500 mm / 2000 mm |
| Długość | 2000 mm / 2438 mm / 3000 mm / 6000 mm lub dostosowane |
| Wykończenie powierzchni | 2B (walcowane na zimno, wyżarzane, marynowane) |
| Krawędź | Krawędź młyna / krawędź szczeliny |
| Tolerancja | ±0,1 mm dla grubości ≤3 mm; ±1% dla grubości >3mm |
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać konkurencyjną ofertę z szybką dostawą na całym świecie.