| Produkt | aisi 316l 2b blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 304 304l 316 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 304 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | 304 310s Płyta ze stali nierdzewnej 316L 321 walcowana na zimno i walcowana na gorąco |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/trawione/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Powierzchnia | 2B/ BA/ nr 1/ nr 4/ 8 K/ HL/ lustro |
|---|---|
| Szerokość | 500-3000 mm |
| Okres cenowy | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Kształt | arkusz blachy |
| materiał | Invar36 K93600 1.3912 cewka z drutu okrągłego ze stopu |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produkt | ERNiCrMo-3 Spawanie Mig Spawanie drutem STOP INCONEL 625 800 |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | ERNiCrMo-3,ERNiCrMo-4,ERNiCrMo-13,ERNiCrFe-3,ERNiCrFe-7,ERNiCr-3,ERNiCr-7,ERNiCu-7,ERNi-1, ER70S-6. |
| Powierzchnia | jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Materiał | Nikiel / Stop niklu |
| Product | Stainless steel round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A564 |
| Materiał | 630 17-4ph |
| Powierzchnia | Marynowany, czarny, jasny, polerowany, śrutowany itp |
| Type | Round,square,hexagonal,flat,angle |
| Produkt | Sprzedam drut ze stali nierdzewnej 201 304 316L |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1. |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Steel Grade | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 317L 347H 2205 2507 254SMO |
|---|---|
| Productname | Stainless Steel Strip |
| Tolerance | 0.1mm |
| Heattreatment | Annealed, Hardened |
| Surfacefinish | 2B, BA, No.1, No.4, Mirror |
| Ni Content | 8-12% |
|---|---|
| Diameters | 1.0~530mm |
| Delivery Condition | Annealed |
| Free Machining | Stainless Steel Bar |
| Ferritic Grade | 304 201 304L 321 310S 347H 316 316L 2205 2507 904L |