| Manufacture Technology | Cold Drawn/Cold Rolled |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Tensile Strength | 515 MPa (typical For 304 Grade) |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 500-3000mm |
| MOQ | 1 Ton |
| Tolerance | ±0.02mm |
| Application | Construction/ Decoration/ Industry |
| Produkt | Drut ze stali nierdzewnej 316 316L |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1. |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NR 4/trawiony/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB Z PRACY |
| Tensilestrength | 520 - 750 MPa |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Origin | Shandong, China |
| Thickness | 0.02mm - 3.0mm |
| Price Terms | FOB/ CIF/ EX-WORK |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| produkt | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Stopień | drut spawalniczy ze stopu niklu i stali nierdzewnej |
| Rzemiosło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Dimensions | 1mm ~ 500mm |
|---|---|
| Width | Varies By Profile Type |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Treatment | Galvanized Coated |
| Mechanical Strength | High Tensile Strength |
| Produktu | Drut miedziany, posrebrzany drut miedziany, pokryty miedzianymi, aluminiowymi drutami miedzianymi |
|---|---|
| standardowe | IEC, NEMA, GB, SGS, ISO |
| powierzchni | Kolor powlekany |
| aplikacji | Kabel elektryczny, ogrzewanie, silnik, transformator, generator, spawarka |
| Certyfikat | ROHS / ISO9001 / ISO14001 |
| Produktu | Aluminiowy pręt okrągły 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Pełne klasy |
|---|---|
| standardowe | ASTM, JIS, GB |
| materiał | Stop aluminium |
| powierzchni | Mill Finish, Polished |
| typu | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe itd |