| Produkt | ASTM 420 430 410 Stal nierdzewna 2B/BA/lustro wykończona cewka |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Powierzchnia | BA 2B NR 1 NR 3 NR 4 8 K wykończenie |
| Materiał | TISCO JISCO BAOSTEL |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 1.4307 |
|---|---|
| Standard | EN 10088-2: 2014 |
| Stopień | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404 itd |
| Powierzchnia | No.1, Marynowane, Piaskowanie, HL. |
| C | Maks. 0,03% |
| Product | aisi 303 stainless steel bright polished round bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Produktu | Stalowe zwoje walcowane na zimno ze stali węglowej, cewki ze stali węglowej ss400b walcowane na gorą |
|---|---|
| standardowe | ASTM, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | Q195L, Q235B, Q345B, SS400 |
| powierzchni | Wymagania klienta Normalizacja wyżarzania |
| Technika | Walcowane na gorąco Walcowane na zimno |
| Produkt | blacha ze stali nierdzewnej 2B 304 304l taśma ze stali nierdzewnej nr 1 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-14 |
| Stopień | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Dostawa | Walcowane na zimno, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | 2B, HL, nr 4, dekoracyjne |
| Produkt | SS 304 304L 316 410 430 walcowana na gorąco stalowa cewka walcowana na zimno |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Powierzchnia | BA 2B NR 1 NR 3 NR 4 8 K wykończenie |
| Materiał | TISCO JISCO BAOSTEL |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 304 304L 316 316L |
| Powierzchnia | Polerowane ID/OD 320ziar 6m |
| C | Maks. 0,08% |
| produkt | stal nierdzewna 201304 304L 316 316L 321410430 cewka wykonana w Chinach |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 202301 304 304L 316 316L 309S 321 310 310S 430 |
| Powierzchnia | BA 2B NR 1 NR 3 NR 4 8K wykończenie |
| Materiał | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Gatunek | 304 304L 316 316L |
| Powierzchnia | Polerowana ID/OD 320 grit 6m |
| C | Maks. 0,08% |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| produkt | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Stopień | drut spawalniczy ze stopu niklu i stali nierdzewnej |
| Rzemiosło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |