| Stopień | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Stopień stali | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerancja | ±1% |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |
| materiał | Cewka z drutu okrągłego ze stopu Nimonic80 N07080 |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| aplikacji | Przemysł chemiczny, przemysł, ornament |
| powierzchni | 2B, BA, 4K, 8K, nr 1, nr 4, HL, pędzel, polski, jasny |
| Nazwa | Nimonic80A N07080 GH80A cewka z drutu okrągłego z okrągłym prętem |
|---|---|
| typu | Listwa niklowa, blacha, pręt, płyta, rura, pręt, rura, drut, bezszwowa rura stalowa, bezszwowa rura |
| Gatunek | Baza niklowa nimoniczna 80a gh4080 gh80a |
| materiał | inconel, incoloy, monel, stal PH, dupleks, super austenit, hastelloy |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Stal niklowa na bazie stopu metalu Incoloy926 N08926 1.4529 00Cr17Ni13Mo3 rura ze stali stopowej |
|---|---|
| typu | Cewka drutowa z drutu niklowego |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Hastelloy C-276 N10276 2.4819 C22 N06022 2.4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X cewka z drutu okrąg |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Rura cewkowa ze stali stopowej na bazie niklu |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | JIS DIN ASTM GB |
| Stopień | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321 itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, Piaskowanie |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | CE, BIS, Sabs, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Stal stalowy | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, 321, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 304L, 904L, 444 |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Technika | Zimno rzucone |
| Tolerancja | ± 1% |
| Szerokość | 5~200mm |
| Stopień | 600 601 617 625 X-750 800 800H 900 925 926, Stop na bazie niklu 600 601 617 625 718 X-750 800 800H 9 |
|---|---|
| Stopień stali | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Tolerancja | ±1% |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |