| Produkt | 310 310S Rury bez szwu ze stali nierdzewnej bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
|---|---|
| Produkt | 304 304L 316 316L 321 310S Dostawca rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 304 304L 316 316L 321 310S Dostawca rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Product | Stainless Steel Bar 304 |
|---|---|
| Stopień | 304 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Produkt | Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 304, 316L |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| C | Maks. 0,08% / 0,035% |
| Produktu | Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | 10 #, 20 #, 16Mn, API J55, API K55, API L80, Q195, Q235, Q345 |
| Grubość | 0,5-20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |
| Nazwa produktu | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A312 A213 A249 |
| Powierzchnia | Wykończenie młyna, polerowane |
| Grubość | 3mm ~ 60mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 310 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maks. 0,25% |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maksymalnie 2% |