| Produkt | Drut ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 310S,321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597,1.4541, itd. |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Produkt | 410 0,7 mm 0,13 mm Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 410,416,420,430,1.430 |
| Powierzchnia | jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Produkt | Sześciokątny pręt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Stopień | 200seria 300seria 400seria |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Product | ANSI 316 316L Stainless Steel Bar,Stainless Steel Rod |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | SS 410 1Cr13 Hot Rolled Cold Drawn Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 410 410S 410L |
| Powierzchnia | Czarny, marynowany, polerowany na jasny |
| Type | Round, etc |
| Product | High Quality Cheap 2205 Duplex Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | ANSI 2205 2507 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Produkt | SS 446 2205 dupleksowa rura bezszwowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produktu | API ASTM 10 # stal węglowa aisi 1020 ciągniona na zimno bezszwowa rura stalowa |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | 10 # -45 #, 16Mn, API J55-API P110, Q195-Q345 |
| Grubość | 0,5 - 80 mm |
| Średnica zewnętrzna | 17 - 1200 mm |
| Produktu | Rury ze stali ocynkowanej ogniowo / GI |
|---|---|
| standardowe | API, ASTM, DIN, JIS, BS, GB, DIN |
| Gatunek | 20 #, 45 #, 10Cr9Mo1VNb, 16Mn, A106 (B, C), API J55, 15MnV, 15Mo3, Q235, Q345 |
| Orzecznictwo | CE, BV,TUV,MTC |
| powierzchni | Ocynkowane |