| Produkt | Bezpłatna próbka 201 304 316L 321 producent rur ze stali nierdzewnej z Chin |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | Najlepsza sprzedaż rur ze stali nierdzewnej 316 316L z wykończeniem powierzchni BA 2B NO.4 8K HL |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200/300/400/900 |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | 2205 2507 904L 25SMo cena rury ze stali nierdzewnej duplex z zatwierdzeniem SGS BV |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 316L 321 sus o niestandardowym rozmiarze w konkurencyjnej cenie |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | 200 300 400 seria, dupleks, 2205,2507,660,630,631 |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | astm a213 tp304 bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 304L rura ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 1.4021 SUS 201 304 dostawca prętów sześciokątnych ciągnionych na zimno ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Stopień | 200seria 300seria 400seria |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Produkt | 304 316 321 310S 316L sześciokątny jasny pręt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Stopień | 200seria 300seria 400seria |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Produkt | 0,4 mm 0,5 mm AISI 1.4301 astm a240 tp Płyta ze stali nierdzewnej 316l 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | 1,5 mm 1,2 mm Grubość blachy ze stali nierdzewnej AISI 304 2b 201 321 316l |
|---|---|
| Standard | ASTM240 |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | 304 304L 316 Rura ze stali nierdzewnej TP316L Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |