| Produkt | Ceny rur okrągłych AISI 304 316 321 2205 rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 201 202 304 Fabryczna sprzedaż bezpośrednia Sus304L bezszwowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 1,95 mm 0,5 mm 1,2 mm Grubość aisi 316l 2b płyta ze stali nierdzewnej 201 304 321 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Wysokiej jakości bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 304 ze stali nierdzewnej inox cena za kg bezpła |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Product | High quality manufactury price 316 stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | High quality manufactury price 316L 316ti stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Stopień | 200seria 300seria 400seria ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Produkt | Wysoka jakość manufactury cena 304 pręt ze stali nierdzewnej Żelazny pręt Cena Chiny Dostawca |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Technique | Cold Drawn Hot Rolled Forged |
| Produktu | J55 K55 N80 L80 C90 T95 P110 Q125 V150 Obudowa ze stali węglowej |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | J55 K55 N80 L80 C90 T95 P110 Q125 V150 |
| Grubość | 0,5 - 20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |
| Produktu | L245 L290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 rura ze stali węglowej |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | L245 L290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 |
| Grubość | 0,5 - 20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |
| Produktu | A213T11 A213T12 A213T22 A192 A106 A53 rura kotłowa ze stali węglowej |
|---|---|
| standardowe | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Gatunek | L245 L290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 |
| Grubość | 0,5 - 20 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 - 610 mm |