| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stal stalowy | 301L, S30815, 301, 304N, 310s |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,1-180 mm |
| Tolerancja | ± 1% |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stal stalowy | 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2B, SB, HL, nr 1, nr 4,6k, 8K |
| Grubość | 0,8 |
| Tolerancja | ± 1% |
| Klasa | Seria 300 |
|---|---|
| Standard | AiSi |
| Szerokość | 400 mm |
| Długość | Wymagania klienta |
| Technika | Zimno walcowane, zimne, narysowane zimne, strzałe, gorące, |
| materiał | Hastelloy C276 C C2000 C22 C4 B B3 X okrągła cewka z drutu rurowego |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Nimonic90 GH90 Cewka z drutu ze stopów niklu i nadstopów |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Nimonic 90 Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Incoloy 330 cewka z drutu okrągłego ze stopu N08830 |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu 600 601617625718 X-750 800 800 H 900 925 926 |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Stop 28 1.4563 N08028 cewka z drutu ze stopu niklu |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Hastelloy B2 N10665 2.4617 C276 C C2000 C22 C4 BX ze stopu okrągłego drutu cewka |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produkt | Gorący bubel Drut spawalniczy Bright MIG ERNi-1 |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | ERNiCrMo-3,ERNiCrMo-4,ERNiCrMo-13,ERNiCrFe-3,ERNiCrFe-7,ERNiCr-3,ERNiCr-7,ERNiCu-7,ERNi-1, ER70S-6. |
| Powierzchnia | jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Produkt | ASTM A312 SS 304 Młyn do rur 180 HL Wykończenie 6 metrów długości do dekoracji maszyn |
|---|---|
| Standard | ASTM A312 |
| Stopień | 304 |
| Powierzchnia | Wykończenie młyna, wykończenie 180 HL i polerowanie 320 nr 4 |
| C | Maks. 0,08% |