| Stopień | Seria 200 |
|---|---|
| Stopień stali | 2205 2507 32750 1,4462 |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2 cm-6 cm |
| Tolerancja | ±1% |
| Stopień stali | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | 2B, SB, HL, nr 1, nr 4,6k, 8K |
| Grubość | 0,2 mm-20 mm |
| Tolerancja | ±1% |
| Długość | 1000-6000 mm |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stopień stali | 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/2D/BA/NR 1 |
| Grubość | 0,4 |
| Tolerancja | ±1% |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stopień stali | 301L, 301, 304N, 304L, 304J1 |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2-60 mm |
| Tolerancja | ±1% |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stopień stali | 301L, 301, 304N, 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 347, 430, 304, 304L, 904L, 304J1 |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2-60 mm |
| Tolerancja | ±1% |
| Stopień stali | Seria 300 |
|---|---|
| Typ | Spawany |
| Rodzaj linii spawalniczej | Erw |
| Tworzywo | Pozycja 040: |
| Stopień | Seria 200/300/400/900 |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Grubość | 0,3 mm-120 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1000-3000 mm |
| Stal stalowy | 301, 310s, 410, 316Ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410s, 443, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Technika | Zimno walcowane na gorąco |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stal stalowy | 301, 304N, 310S, S32305 |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2-60 mm |
| Tolerancja | ± 1% |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stal stalowy | 310s, 304, 904L, 317L |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2-60 mm |
| Tolerancja | ± 1% |