| materiał | Aluminiowa cewka z drutu okrągłego ze stopu 31 N08031 |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Stopień | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Stopień stali | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerancja | ±5% |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |
| Produktu | Aluminiowy pręt aluminiowy pręt 6063 6061 aluminium pręt cena |
|---|---|
| standardowe | ASTM, JIS, GB |
| materiał | Stop aluminium |
| powierzchni | Mill Finish, Polished |
| typu | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe itd |
| produkt | Rura ze stali nierdzewnej 201304 304L 316 316L 310S 321 2205 317L 904L |
|---|---|
| Standard | ASTM A312 i A554 |
| Stopień | 304 316L 321 310 S 430 2205 |
| Powierzchnia | Mill lub Bright |
| Technika | Rysowane na zimno |
| Produkt | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 316 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | Rury ze stali nierdzewnej exw bezszwowe ASTM A269 TP304 316L powierzchnia BA wykończenie walcowane n |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | 304 |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produkt | Rurki kapilarne z rurką hydrauliczną 1/8 "OD SS |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | 304 321 316 316L 304L 2205 2507 |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produktu | T2 Pręt miedziany okrągły Pręt prętowy miedziany 16mm kwadratowy C12000 miedziany płaski gięcie |
|---|---|
| standardowe | ASTM, AISI, EN, BS, JIS, GB |
| materiał | Czysta miedź |
| powierzchni | Mill Finish, Polished |
| typu | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe itd |
| Produktu | Rura miedziana z cewką Pancake |
|---|---|
| Specyfikacja | dostosować |
| Średnica zewnętrzna | 2 mm-900 mm |
| Grubość | 0,5 mm-50 mm |
| Długość | 1-12m |
| Nazwa produktu | 1070 Blacha aluminiowa ; |
|---|---|
| Cienkość | 0.5mm;2mm;3.0mm; |
| Materiał | Aluminium |
| waga | jako żądanie |
| Szerokość | 600mm-1650mm |