| Produkt | Rura miedziana z cewką naleśnikową |
|---|---|
| Specyfikacja | Dostosowane |
| Średnica zewnętrzna | 2mm-900mm |
| Grubość | 0.5mm-50mm |
| Długość | 1-12m |
| Produktu | Rura aluminiowa |
|---|---|
| kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp |
| Gatunek | Seria 1000 |
| powierzchni | Anodowane, szczotkowane, mielone, itp |
| Średnica zewnętrzna | do 600 mm |
| Produktu | rura miedziana cewkowa, rura miedziana prosta i rurka kapilarna |
|---|---|
| Specyfikacja | dostosować |
| Średnica zewnętrzna | 1 mm ~ 914 mm |
| Grubość | 0,5 mm - 80 mm |
| Długość | 1-12m |
| Produktu | Rura miedziana Pancake Coil |
|---|---|
| Specyfikacja | dostosować |
| Średnica zewnętrzna | 1 mm ~ 40 mm |
| Grubość | 0,5 mm-5 mm |
| Długość | 3–30 m |
| Produktu | Drut ze stopu aluminium, drut aluminiowy |
|---|---|
| Grubość drutu | 0,12 mm-5 mm |
| powierzchni | Kolor powlekany |
| aplikacji | Samoloty, pojazdy transportowe, statek |
| Certyfikat | ROHS / ISO9001 / ISO14001 / GB |
| Produktu | Podstawowa blacha aluminiowa 1100 1060 1050 |
|---|---|
| standardowe | GB / T, EN, ASTM |
| Gatunek | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| powierzchni | Pokryty |
| Temperament | O-H112, O H12H22H14H24 |
| Produktu | Zimnowalcowane wyżarzane folią aluminiową producenci cewek w Chinach o niskiej cenie |
|---|---|
| standardowe | GB / T, EN, ASTM |
| Gatunek | Seria 1000, 1235 1100 1145 1060/1070 / 3003/8011 |
| powierzchni | Pokryty |
| Temperament | O-H112, O H12H22H14H24 |
| Produktu | Drut miedziany, posrebrzany drut miedziany, pokryty miedzianymi, aluminiowymi drutami miedzianymi |
|---|---|
| standardowe | IEC, NEMA, GB, SGS, ISO |
| powierzchni | Kolor powlekany |
| aplikacji | Kabel elektryczny, ogrzewanie, silnik, transformator, generator, spawarka |
| Certyfikat | ROHS / ISO9001 / ISO14001 |
| Produktu | Aluminiowy pręt okrągły 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Pełne klasy |
|---|---|
| standardowe | ASTM, JIS, GB |
| materiał | Stop aluminium |
| powierzchni | Mill Finish, Polished |
| typu | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe itd |
| Produktu | Blacha ze stopu aluminium AA 5083 H111 H112 H116 H321 |
|---|---|
| standardowe | GB / T, EN, ASTM JIS |
| Gatunek | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| powierzchni | Pokryty |
| Temperament | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |