| Produkt | 201 316l 316 304l 304 321 410 420 430 drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Produkt | 201 304 304L 316 316L 310s 2205 2507 904l drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
|---|---|
| Stopień | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321 |
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Produkt | SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L drut ze stali nierdzewnej do produkc |
| Stopień | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321 |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Wymiar przekroju | 0,05 mm-25 mm |
|---|---|
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Produkt | SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L drut ze stali nierdzewnej do produkc |
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Produkt | 304 304L 316 316L 310S 410 430 201 drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Product | 304 304L Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM DIN JIS GB |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| C | Maks. 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| produkt | 201 316l 316 304l 304 321 410 420 430 drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Powierzchnia | Jednolite i piękne, z liniową stabilnością. Jasny, marynowany, czarny |
| Rzemiosło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Kształt | Stainless Steel Seamless Pipe, DIN17456 DIN 17458 EN 10216-5 1/2,EN 10204-3.1B 1.4571. Rur |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Typ | spawać bez szwu |
| Grubość | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Produkt | 316 316L walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| C | Maks. 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Grubość | 0,3 mm ~ 6 mm |