| Product | 201 304 304L 310S 316 316L prime Hot rolled stainless steel Round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 300Series.200series.monel series inconel hastelloy series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Produkt | 1.4301 201 202 304 pręt okrągły z polerowanej stali nierdzewnej o czarnej powierzchni |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 304L 316 316L 310S 410 420 430 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Produkt | aisi 316l 2b blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 304 304l 316 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Product | High quality aisi 201 303 304 410 420 stainless steel bar stainless steel shaft |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, okrągłe, kwadratowe, płaskie, kątowe, kanałowe i profile |
| Metoda procesu | Ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco, kute |
| Produkt | Walcowana na gorąco płyta ze stali nierdzewnej walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 304 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Wysokiej jakości polerowana blacha ze stali nierdzewnej 2B BA NO.1 201 304 301 321 316 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | 304 310s Płyta ze stali nierdzewnej 316L 321 walcowana na zimno i walcowana na gorąco |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/trawione/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Produkt | 316 316L walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| C | Maks. 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Grubość | 0,3 mm ~ 6 mm |
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
|---|---|
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
| Grubość | 0,05-5 mm |
| OD | 0,26mm – 16mm |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
|---|---|
| Produkt | 304 304L 316 316L 321 310S Dostawca rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |