| Produkt | Odporna na wysokie ciśnienie rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Surface | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| C | Maksymalnie 2% |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 304 Płyta ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 304 Płyta ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/trawione/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Produkt | 201 202 301 304 304L płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM240 |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 321 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 321,321H 347,347H,2205,2507,904L |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| Rodzaj | Bezszwowe spawane |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Nazwa produktu | Blacha ze stali nierdzewnej |
| Produkt | 321 304 310S blacha ze stali nierdzewnej 2B |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Numer modelu | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
| Product | Stainless steel cold drawing light round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, Round,Square,flat,Angle,Channel Bar and Profiles |
| Process method | Cold Drawn,Cold Rolled,Hot Rolled,Forged |
| Produkt | ASTM A240 347/347H Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/trawione/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Product | AISI SUS SS 201 stainless steel bar 201 202 301 304 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Materiał | BAOSTEEL, JISCO, TISCO itp. |