| Kształt | Okrągły kwadrat. Prostokąt |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
| Grubość | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Kształt | 439 Rury ze stali nierdzewnej Sus 439 Rury ze stali nierdzewnej Seel 439 Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Rodzaj | spawać bez szwu |
| Grubość | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Podanie | Chemiczny, wodociągowy system rurociągów, przemysł |
|---|---|
| Produkt | 316 Rura ze stali nierdzewnej 316L do narzędzi metalowych |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Product | 316 316L 316Ti 310S 321 Stainless steel coil tubing |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Stopień | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Powierzchnia | Młyn lub Jasny |
| Technika | Ciągnione na zimno Rolka na gorąco |
| Produkt | 316 316L 347 Przemysłowa rura spawana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane 180G,320G,400G Satyna/Linia włosowa, 500G,600G Wykończenie lustrzane |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Thickness | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej Astm A240 316l 1219 mm 1500 mm 2000 mm Szerokość |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/trawione/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Podanie | Chemiczny, wodociągowy system rurociągów, przemysł |
|---|---|
| Produkt | 316 Rura ze stali nierdzewnej 316L do narzędzi metalowych |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 430 409 446 410 420 precyzyjna rura bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Gatunek | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej exw bez szwu ASTM A269 TP304 316L wykończenie powierzchni BA walcowane na |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | 304 |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produkt | 304 304L 316 316L 321 310S Pręt sześciokątny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Stopień | Seria 200 Seria 300 Seria 400 ANSI 304 304L |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, szlifowane, |
| Typ | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |