| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Standard | JIS G 4304: 2012 |
| Stopień | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316Ti, SUS321 itd. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Stopień | 2205, 316Ti, 904L, 316L, 321, 310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 410 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 JIS G4304 |
| Stopień | 410, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | 1D, nr 1, HL, nr 4, piaskowanie |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 JIS G4304 |
| Stopień | 309S, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Stopień | Seria 200,Seria 300,Seria 400Seria 600 |
|---|---|
| Standard | AISI, JIS |
| Długość | 300-6000mm |
| Grubość | 0,03-3 mm |
| Szerokość | 600-1550mm |
| Stopień | Seria 200,Seria 300,Seria 400Seria 600 |
|---|---|
| Standard | AISI, JIS |
| Długość | 300-6000mm |
| Grubość | 0,03-3 mm |
| Szerokość | 600-1550mm |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | JIS G 4304: 2012 |
| gatunek | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | No.1, HL, No.4, Szczotkowany, Mat |
| Stock | Stock |
|---|---|
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Custom Made | Yes |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Surface | Black, Bright, Polished |
| Produkt | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI itp. |
| Stopień | Seria 200, seria 300, seria 400 |
| Podanie | Budowa |
| Technika | Ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco |