| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | JIS G 4304: 2012 |
| Stopień | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | No.1, HL, No.4, szczotkowane, matowe |
| Stopień | Blacha ze stali nierdzewnej 301 |
|---|---|
| Standard | AISI, JIS |
| Długość | 300-2000mm |
| Grubość | 0,15-3 mm |
| Szerokość | 1,5-1219mm |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | JIS G 4304 G4305 - 2012 |
| Stopień | SUS321, SUS316L, SUS316Ti, SUS310S itp. |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Grubość | 3~200mm |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 JIS G4304 |
| Stopień | SUS420, SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321 itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Produkt | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Powierzchnia | Wykończenie 2B |
| C | Maks. 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Produkt | Kanał ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A276, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Materiał | 201,202,301,304 itd |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane, śrutowane itp. |
| Rodzaj | Kanał Okrągły Kąt Kwadratowy Płaski pręt |
| Produkt | Kanał ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Materiał | 201,202,301,304,309S,310S,316,316L,410,420,430 itp |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane, śrutowane itp. |
| Rodzaj | Kanał Okrągły Kąt Kwadratowy Płaski pręt |
| Produkt | Kanał ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Materiał | 201,202,301,304,309S,310S,316,316L,410,420,430 itp |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane, śrutowane itp. |
| Rodzaj | Kanał Okrągły Kąt Kwadratowy Płaski pręt |
| Produkt | Kanał ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Materiał | 201,202,301,304,309S,310S,316,316L,410,420,430 itp |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane, śrutowane itp. |
| Rodzaj | Kanał Okrągły Kąt Kwadratowy Płaski pręt |
| Produkt | Profil ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI itp. |
| Gatunek | Seria 200, Seria 300, Seria 400 |
| Aplikacja | Budowa |
| Technika | Ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco |