| Produkt | 201 304 321 316l 2B Wykończenie Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Dobra jakość |
|---|---|
| Standard | ASTM A240-14 |
| Stopień | 321 304 301 304 316 304L 316L 310S 317 317L 904L 2205 |
| Powierzchnia | BA 2B NR 1 NR 3 NR 4 8K HL 2D 1D |
| Materiał | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Product | AISI 416 405 430F 439 446 434 409 409L 442 Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 400 Seria 300 Seria 200. Seria 200. Seria monel inconel seria hastelloy |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Product | 17-4PH 17-7PH 15-5PH prime Hot rolled stainless steel Round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 300Series.200series,400size,600size.monel series inconel hastelloy series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Produkt | tłoczona rura ze stali nierdzewnej 316 304 304L 316L 430 201 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Powierzchnia | 180G, 320G, 400G Satyna/Linia włosowa, 500G, 600G Wykończenie lustrzane |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 201 301 304 304L 316 316L 321 410 430 2205 2507 310S tłoczona rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Polskie | Jasne lub lustrzane, satynowe, linia włosów, |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | 201 301 304 304L 316 316L 321 410 430 Chiny tanie ceny rur szczelinowych ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Satynowe wykończenie | 180#/240#/320#/400# |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Produkt | ASTM A269 1/4 "3/8" Rura cewki ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produkt | 316 316l 310 310s 321 304 Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Satynowe wykończenie | 180#/240#/320#/400# |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Material Grade | 317L, 321 2205 2507 904L 254SMO |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Weldability | Good |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Stopień | 316, 316L, 316Ti, 321, 310S itp. |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |