| Coil Id | 400mm Or 610mm |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Sample | Sample Freely |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| materiał | Hastelloy B N10001 C276 Hastelloy C N06455 2.4610 C2000 C22 C4 B3 B2 X stopowa cewka z drutu okrągłe |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Cewka z drutu okrągłego ze stopu Incoloy840 |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | API, CE, BIS, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Stopień | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Stopień stali | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerancja | ±1% |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |
| materiał | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Rura cewkowa ze stali stopowej na bazie niklu |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| materiał | Monel K-500 Alloy K-500 ze stali stopowej blachy ze stali stopowej pręt ze stali stopowej rura ze st |
|---|---|
| typu | Drut niklowany |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Drut ze stali stopowej Incoloy 901 Incoloy 925 Incoloy 926 ze stali stopowej |
|---|---|
| typu | Stalowa płyta z drutu stalowego ze stopu niklu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Hastelloy B3 N10675 2.4600 C276 C C2000 C22 C4 BX ze stopu okrągłego drutu cewka |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek |