| materiał | Incoloy 800HT UNS N08811 1.4959 cewka z okrągłej rury ze stopu drutu |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Cewka z drutu okrągłego ze stopu Incoloy 925 N08925 |
|---|---|
| typu | drut ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Monel400 MonelK500 pręt ze stopu stopowego Monel400 pręt ze stopu |
|---|---|
| typu | Drut niklowany |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-14 |
| Stopień | 304L 304 |
| Dostawa | Walcowane na zimno |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Dostawa | Walcowane na zimno |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Produkt | 201 304 316 316L blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Dostawa | Walcowane na zimno |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 310s 316 321 |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Technika | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Produkt | blacha ze stali nierdzewnej aisi 316L 2b 316 304 201 |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Dostawa | Walcowane na zimno |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Produkt | Cewka z blachy ze stali nierdzewnej AISI 316L 316 304 201 |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Technika | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |
| Produkt | 304 310s 316 321 walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej baosteel |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200series, 300series, 400series .etc |
| Technika | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8 K/HL/2D/1D |