| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | CE, BIS, KS, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Gęstość | 0,02 mm-20 mm |
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | CE, BIS, Sabs, Jis, GS, ISO9001 |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | CE, BIS, Sabs, KS, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Stopień | Inconel 600 601 617 625 690 713 718 800 925 926, Stop na bazie niklu 600 601 617 625 718 X-750 800 8 |
|---|---|
| Stopień stali | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Tolerancja | ±1% |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |
| Stopień stali | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Pręt ze stali konstrukcyjnej |
| Standard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Technika | Ciągnione na zimno |
| materiał | Okrągły pręt Inconel ze stopu aluminium 600 |
|---|---|
| typu | Drut z drutu niklowego |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Hastelloy C22 N06022 2.4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X stopowa okrągła rura |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Rura ze stopu niklu 625 do inżynierii morskiej ropy i gazu |
|---|---|
| typu | Blacha ze stopu niklu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| materiał | Miedź stop niklu Monel 400 |
|---|---|
| typu | Nickel Bar |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | ISO 9001 |
| materiał | Nikiel stop miedzi K-500 Walcówka |
|---|---|
| typu | Drut z drutu niklowego |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | Arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |