| Type | Welded, seamless |
|---|---|
| Produkt | 304 Rury bez szwu ze stali nierdzewnej bez szwu ze stali nierdzewnej |
| Stopień | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Powierzchnia | Młyn lub Jasny |
| Kształt | Okrągła kwadratowa rura |
| produkt | Producenci sprzedają rury ze stali nierdzewnej 201304 Prime |
|---|---|
| Standard | ASTM A312 i A554 |
| Stopień | 304 316L 321 310 S 430 2205 |
| Powierzchnia | Mill lub Bright |
| Technika | Rysowane na zimno |
| produkt | SS 446 2205 rura bezszwowa ze stali nierdzewnej duplex |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B / BA / 6K / 4K / 8K / LUSTRO / NR 4 / HL / Polskie / NR 1 |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Produkt | 316 316L 347 Rury ze stali nierdzewnej, powierzchnia farby Rury bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | 304 304L 316 316L Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Powierzchnia | Jednolity i piękny, z liniową stabilnością.jasny, marynowany, czarny |
| Rękodzieło | Ciągnione na zimno i wyżarzane |
| Podanie | Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut wiążący |
| Produkt | 410 Drut ze stali nierdzewnej Food Grade 0,07 mm 0,13 mm 0,15 mm 0,7 mm |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Stopień | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| Podanie | Budynek przemysłowy |
| Produkt | 316 316L 347 Przemysłowa rura spawana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | 2205 Rury bezszwowe ze stali nierdzewnej typu duplex stosowane w elektrofiltrach do mokrego odpływu |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | 316 Rury okrągłe ze stali nierdzewnej 316l SS Rury bez szwu |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Produkt | ASTM A269 A312 A213 316L Rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |