| Produkt | SS 304 Cena rury kwadratowej / rura kwadratowa |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane 180G,320G,400G Satyna/Linia włosowa, 500G,600G Wykończenie lustrzane |
| Kształt | Okrągły.kwadratowy.Prostokąt |
| Grubość | 0.5mm ~ 80mm |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | Sprzedaż hurtowa 19mm 25mm 32mm 114mm 201 202 304 Rura ze stali nierdzewnej |
| Stopień | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Powierzchnia | Młyn lub Jasny |
| Kształt | Okrągła kwadratowa rura |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | 304 304L Rury bezszwowe i spawane |
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowany lub Jasny |
| Kształt | Okrągły lub kwadratowy |
| Produkt | N08904 904 Rury ze stali przemysłowej 904L Rura wymiany ciepła |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maksymalnie 2% |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | 316 AISI 431 SUS Okrągła rura ze stali nierdzewnej 402 201 304L 316L 410s 430 304 Rura ze stali nier |
| stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowany lub Jasny |
| Kształtować się | Okrągły lub kwadratowy |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej A312 (304H Tp304H 304 316 310 347 2205) |
| stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowany lub Jasny |
| Kształtować się | Okrągły lub kwadratowy |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1.4835 1.4845 1.4404 1.4301 1.457 |
| stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowany lub Jasny |
| Kształtować się | Okrągły lub kwadratowy |
| Produkt | AISI 316 SUS 201 202 304,304L, 316L, 321.430 marynowany pręt kwadratowy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Gatunek | 200seria 300seria 400seria ANSI 304 304L |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Produkt | 201 304 304L 316 316L 410 430 Drut elektrolityczny jasny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Gatunek | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| Aplikacja | Budynek przemysłowy |
| Produkt | Kup bezpośrednio z fabryki w Chinach drutu ze stali nierdzewnej fortepian 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Standard | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN ASTM A 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 i DIN 17224 |
| Gatunek | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| Aplikacja | Budynek przemysłowy |