| Produkt | 201 304 304L 316 316L 410 430 Drut elektrolityczny jasny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Gatunek | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| Aplikacja | Budynek przemysłowy |
| Produkt | AISI 316 SUS 201 202 304,304L, 316L, 321.430 marynowany pręt kwadratowy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Gatunek | 200seria 300seria 400seria ANSI 304 304L |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| Rodzaj | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Produkt | Kup bezpośrednio z fabryki w Chinach drutu ze stali nierdzewnej fortepian 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Standard | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN ASTM A 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 i DIN 17224 |
| Gatunek | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| Aplikacja | Budynek przemysłowy |
| Rodzaj | Spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1.4835 1.4845 1.4404 1.4301 1.457 |
| Gatunek | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowany lub Jasny |
| Kształt | Okrągły lub kwadratowy |
| Produkt | Pręt ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, grind finish, |
| C | Maks. 0,08% |
| CR | 18%-20% |
| Produkt | Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| gatunek | 304, 316l |
| Powierzchnia | powierzchnia jest jednolita i piękna, z liniową stabilnością. |
| C | Maks. 0,08% / 0,035% |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 310 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| gatunek | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maks. 0,25% |
| Nazwa produktu | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A312 A213 A249 |
| Powierzchnia | Wykończenie walcowane, polerowane |
| grubość | 3mm ~ 60mm |
| Od | 6mm ~ 4800mm |
| Produkt | 410 420 430 Rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej Super Duplex ASTM 2205 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 200 Series: 201, 202, 200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304GU, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/LUSTRO/NR 4/HL/polski/NR 1 |
| Technique | Cold Rolled |