| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 304, 316L, 321, 310S |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200/300/400/900 |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | 0,4 mm 0,5 mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NR 4/trawiony/satyna |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB Z PRACY |
| Produkt | 2205 Rury bez szwu ze stali nierdzewnej duplex stosowane w elektrofiltrach mokrego odpływu |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Powierzchnia | Marynowane i błyszczące wykończenie |
| Kształt | Okrągły.kwadrat.Prostokąt |
| Grubość | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Produkt | 0,4 mm 0,5 mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | 0,4 mm 0,5 mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB |
| Typ | spawane, bezszwowe |
|---|---|
| Produkt | 304 304L Rura bezszwowa i spawana |
| Stopień | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Powierzchnia | Marynowane lub jasne |
| Kształt | Okrągłe lub kwadratowe |
| Produkt | 1.4021 SUS 201 304 dostawca prętów sześciokątnych ciągnionych na zimno ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Stopień | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Powierzchnia | Marynowane, polerowane na wysoki połysk, szlifowane, |
| Typ | Okrągłe, sześciokątne, kwadratowe, płaskie itp |
| Produkt | Płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Orzecznictwo | ISO SGS BV CE |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Okres cenowy | CIF CFR FOB |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 |
| C | Maks. 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Ni | 8%-10% |