| Produktu | Rura ze stali nierdzewnej ocynkowanej |
|---|---|
| standardowe | API, ASTM, DIN, JIS, BS, JIS, GB, DIN |
| Gatunek | Q195, Q235, Q345, S235, S235JR, S355JR.STK400 / 500 |
| Średnica zewnętrzna | 6 - 600 mm |
| powierzchni | Ocynkowane |
| Produkt | 430 409 446 410 420 precyzyjna rura bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | Marynowane i jasne polerowane wykończenie |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Produkt | Polerowanie Grubość rury ze stali nierdzewnej 316 316L 0,3 mm ~ 30 mm Odporność na korozję |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310, 310S, 316Ti, 317L, 321,347H, 410,420,430,904L |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/lustro/nr 4/HL/polski/nr 1 |
| C | Maks. 0,08% |
| Produkt | 201 rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | Seria 200: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maks. 0,15% |
| Produkt | Rura ze stali nierdzewnej 321 |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 321,347,347H ,2205,2507,904L |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maks. 0,08% |
| Produkt | Precyzyjna rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Stopień | 304, 304L, 316, 316L, 310S, 316Ti, 317,317L, 321,430,904L |
| Powierzchnia | 2B/BA/6K/4K/8K/ LUSTERKO/NR 4/HL/ Polski/NR 1 |
| C | Maks. 0,08% |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 316 316L |
|---|---|
| C | Maks. 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Grubość | 0,3 mm ~ 6 mm |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 347H |
|---|---|
| Standard | ASTM A240-14 |
| Powierzchnia | 2B |
| C | 0,04% ~ 0,08% |
| Cr | 17%-19% |
| Produktu | 201 drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| standardowe | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Gatunek | 201 202 316 316, 321 410,416,420,430,1.40101, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597,1.4541 itd. |
| powierzchni | jednolity i piękny, o liniowej stabilności. Jasny, marynowany, czarny |
| Rzemiosło | zimno ciągnione i wyżarzane |