| Produkt | 254SMo S31254 F44 1.4547 Blacha ze stali nierdzewnej Super duplex |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS PL PL |
| Stopień | 254SMO S31254, F44, 1.4547 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Steel Grade | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperature Resistance | Can Withstand High Temperatures |
| Finish Process | Cold-Finished, Bright Annealing |
| Main Standard | ASTM A270, ASTM A269, ASTM A688 A213 A312etc |
| Type | Stainless Steel Seamless Tube / Tubing |
| Bezszwowa rurka | OD 3 mm do 652 mm OD |
|---|---|
| Specjalna rura | Spawana rura |
| Gęstość | 0,3 mm ~ 60 mm |
| Grubość ściany | 0,010 cala do 0,250 cala |
| Charakterystyka | Bardzo mocny i wytrzymały |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Produktu | Walcowane na zimno ze stali miękkiej cewki cena blachy ze stali węglowej stali miękkiej cena |
|---|---|
| standardowe | AISI, ASTM, DIN, JIS |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Grubość | 0.3-3mm |
| Szerokość | 50-1500 mm |
| Nazwa produktu | 4140 42CrMo4 1.7225 Okrągły pręt ze stali stopowej ze stali ciągnionej na zimno SCM440 |
|---|---|
| Gatunek | 4140,4135,42CrMo, 4130, A-387Cr.B, 5140,5120 |
| kształt | Taśma do owijania rur z blachy |
| standardowe | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| typu | Pręt ze stali węglowej Okrągły Kwadrat sześciokątny Stal kątowa |
| Nazwa produktu | Prime quality aisi 4140 Pręty ze stali węglowej ze stali stopowej pręt Chiny Dostawca |
|---|---|
| Gatunek | 010 1020 1045 CK10 CK22 CK45 S10C S20C S45C |
| kształt | Taśma do owijania rur z blachy |
| standardowe | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| typu | Pręt ze stali węglowej Okrągły Kwadrat sześciokątny Stal kątowa |
| Nazwa produktu | Wysoka jakość 20 # 45 # 20Mn 50Mn węgla ze stali węglowej Chiny Dostawca |
|---|---|
| Gatunek | 20 # 45 # 20Mn 50Mn |
| kształt | Taśma do owijania rur z blachy |
| standardowe | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| typu | Pręt ze stali węglowej Okrągły Kwadrat sześciokątny Stal kątowa |
| Produkt | S32750 2507 F53 1.4410 Blacha ze stali nierdzewnej Super duplex |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS PL PL |
| gatunek | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Produkt | 904 l N08904 1.4539 Blacha ze stali nierdzewnej Super duplex |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS PL PL |
| Stopień | 904 l N08904 1.4539 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |