| Product | 254SMo S31254 F44 1.4547 Super duplex stainless steel pipe tube |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Stopień | 254SMO S31254, F44, 1.4547 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| Product | S32750 2507 F53 1.4410 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Surface | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| stopień | 430 410 304 316 321 310 309s blachy ze stali nierdzewnej blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, JIS |
| Długość | 300-15000mm |
| Grubość | 0,15-3 mm |
| Szerokość | 1,5-1219mm |
| Stopień | 430 410 304 316 321 310 309s blachy ze stali nierdzewnej blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | AISI, JIS |
| Długość | 300-15000 mm |
| Grubość | 0,15-3 mm |
| Szerokość | 1,5-1219 mm |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Tolerance | ±1% |
| Sample | Sample Freely |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stopień stali | 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2B/2D/BA/NR 1 |
| Grubość | 0,6 MM |
| Tolerancja | ±1% |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej SUS 304L 304 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-14 |
| Stopień | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Dostawa | Walcowane na zimno, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | 2B, HL, nr 4, dekoracyjne |
| materiał | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Nazwa produktu | N10276 2.4819 Hastelloy C-276 cena rur spawanych bez szwu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | Arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | ISO 9001 |
| materiał | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Nazwa produktu | gorąca płyta ze stopu Hastelloy C-276 N10276 o wysokiej jakości ze stopu niklu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | Arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | ISO 9001 |