| materiał | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Nazwa produktu | gorąca płyta ze stopu Hastelloy C-276 N10276 o wysokiej jakości ze stopu niklu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | Arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | ISO 9001 |
| Nazwa produktu | Walcówka przemysłowa i drut walcowany na gorąco Q195 Q235 Q345 wyroby metalowe |
|---|---|
| Gatunek | Q195 Q235 Q345 45 ~ 70 # |
| kształt | Arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | ISO 9001 |
| typu | Okrągła kwadratowa sześciokątna stal kątowa |
| materiał | Drut z drutu ze stali stopowej Incoloy 617 ze stali stopowej |
|---|---|
| typu | Stalowa płyta z drutu stalowego ze stopu niklu |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiał | Drut rurowy ze stali stopowej Inoconel 725 ze stali stopowej |
|---|---|
| Rodzaj | Rura stalowa ze stopu niklu, stalowa blacha stalowa |
| Stopień | Stop niklu |
| Kształt | pasek do cięcia rur z blachy ect |
| Standard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produkt | 304 304L walcowana na zimno szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej BA 2B z lustrem, |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-14 |
| Stopień | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Dostawa | Walcowane na zimno, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | 2B, HL, nr 4, dekoracyjne |
| Produkt | Stal nierdzewna 410 309s 310s Płyta 316L 304 Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-14 |
| Stopień | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Dostawa | Walcowane na zimno, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 4, 8K, dekoracyjne |
| materiał | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Rura cewkowa ze stali stopowej na bazie niklu |
|---|---|
| typu | cewka z drutu ze stopu drutu |
| Gatunek | Stop niklu |
| Kształt | arkusz / pasek / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Gęstość | 0.02mm-16mm |
| Standard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Gęstość | 00,02-200 mm |
| Standard | ASTM, ASTM A240 A666 |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm / 1800 mm / 2000 mm |
| świadectwo | API, CE, BIS, Sabs, KS, Jis, GS, ISO9001 |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, budownictwo, przemysł motoryzacyjny |
|---|---|
| Standard | JIS, ASTM A240/A240M-18 lub A666 lub żądanie |
| Szerokość | 1219 mm / 1500 mm |
| świadectwo | ce, BIS, JIS, GS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |