| Produktu | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| standardowe | ASTM A240 / A240M-14 |
| Gatunek | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, 904Letc. |
| Dostawy | Gorąco walcowane, wyżarzane i marynowane |
| powierzchni | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej 444 |
|---|---|
| Standard | ASTM A240/A240M-12 |
| Stopień | 444 |
| Dostawa | Walcowane na zimno, wyżarzane |
| Powierzchnia | 2B, BA, nr 4, HL, lustro |
| Produkt | 430 Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | ASTM A240 JIS G4304 |
| Stopień | SUS 410 420 430 |
| Dostawa | Walcowane na gorąco, wyżarzane i marynowane |
| Powierzchnia | Nr 1, HL, Nr 4, piaskowanie |
| materiał | Stopka okrągła Inconel 625 |
|---|---|
| typu | Drut z drutu niklowego |
| Gatunek | Stop niklu |
| kształt | arkusz / taśma / rura / wrie / bar / ect |
| standardowe | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Shape | Plate Sheet |
|---|---|
| Price Term | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Surface | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Mirror |
| Thickness | 0.02-200mm |
| Certificate | ISO9001/SGS/BV |
| Termin płatności | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 tona |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Zastosowanie | Budowa |
|---|---|
| Standard | AiSi, JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Szerokość | 1219 mm, 1500 mm, 2000 mm |
| świadectwo | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Klasa | Seria 300 |
| Grubość | 0,02 mm-120 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1000-3000 mm |
| Stopień | Seria 300 |
| Tolerancja | ± 1% |
| Stal stalowy | 301, 310s, 410, 316Ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410s, 347, 430, 309s, 304, 409l, 420J2, 436, 304L, 904 |
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Stal stalowy | 304 |
| Wykończenie powierzchni | 2b |
| Grubość | 0,2-60 mm |
| Tolerancja | ± 1% |